Porady online! Szczegóły na facebooku.


 

 

 

        konsultacje on-line!!!

_blank
Ewa w radio
(plik .mp3 6,82 MB)
.........................................................
Ewa w TV
.........................................................
.........................................................
Każdy miesiąc się liczy

 

 

 

 

 

  • Jesteś w ciąży i chciałabyś dobrze przygotować się do karmienia piersią?

  • Jesteś świeżo upieczoną mamą, która ma problem z nawałem mlecznym, przystawianiem dziecka do piersi, z bolesnością podczas karmienia?

  • Jesteś w kryzysie i masz dosyć karmienia piersią?

  • Jesteś mamą wcześniaka?

  • Urodziły Ci się bliźnięta i chcesz je karmić tylko piersią, pomimo głosów z zewnątrz, że jest to niemożliwe?

  • Masz zapalenie piersi i nie wiesz co robić?

  • Zostałeś właśnie tatą i szukasz dla żony/partnerki fachowej pomocy laktacyjnej?

Pomocy tej udzielamy w różnych formach:

Nie jesteście sami - chętnie Wam pomogę :)

Poradnia Laktacyjna „Mleczna droga” (działa od 2007 roku) powstała właśnie po to, aby wspierać kobiety/rodziny w rozwiązywaniu problemów związanych z karmieniem piersią.

Jestem Międzynarodowym Konsultantem Laktacyjnym IBCLC, profesjonalistką w dziedzinie laktacji z wieloletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Konsultacji udzielam w domu mamy (patrz: wizyta domowa) oraz w gabinecie (patrz: wizyty w gabinecie). Dojeżdżam również w okolice Poznania (Swarzędz, Zalasewo, Dąbrówka, Kórnik, Borówiec, Komorniki, Stęszew). Możliwość konsultacji w weekendy!

Oferuję konkurencyjne ceny i krótkie terminy.

Zapraszam do kontaktu: Ewa Masełkowska 502 376 204

ewa@poradnialaktacyjna.pl

Warto wiedzieć, że chcąc uzyskać poradę laktacyjną na wysokim, fachowym poziomie z zakresu III stopnia wiedzy o laktacji (mamy 1,2 i 3- najwyższy poziom) należy szukać osoby z tytułem Konsultanta IBCLC (International Breastfeeding Certified Lactation Consultant) lub Doradcy Laktacyjnego CDL. Listy konsultantek IBCLC z aktualnymi danymi i numerami certyfikatów można znaleźć na stronie www.laktacja.org a doradczyń CDL na stronie Centrum Nauki o Laktacji. Wiele osób załącza skany swoich certyfikatów na stronach informacyjnych o swojej działalności. Jeżeli ktoś wykorzystuje tytuł "Doradca Laktacyjny" a nie może wykazać się aktualnym certyfikatem, to używa go w sposób nieuprawniony i jego usługa nie spełnia wymogów profesjonalizmu i odpowiedniego poziomu merytorycznego w doradztwie laktacyjnym.